O nas

Kieruje nami miłość do zwierząt i doskonale wiemy, że najważniejszym sposobem na jej okazywanie jest troska. A troska o pupili polega między innymi na dostarczaniu im wszystkiego, czego potrzebują do zdrowego, bezpiecznego i komfortowego życia. Dlatego w 2007 roku postanowiliśmy postawić fundamenty pod działalność nakierowaną na udostępnianie właścicielom wszystkiego, czego potrzebują do odpowiedniego dbania o swoich pupili. Przejęliśmy sklep z akcesoriami zoologicznymi zlokalizowany w Pruszkowie, przy ulicy Helenowskiej, i rozpoczęliśmy jego sukcesywną rozbudowę.


Naszym celem było zgromadzenie w jednym miejscu produktów renomowanych firm reprezentujących najwyższą jakość. Nasze starania znalazły się z pozytywnym odzewem wśród właścicieli zwierząt, więc już rok później uruchomiliśmy kolejny sklep – na warszawskich Bielanach – wciąż rozszerzając naszą ofertę, poszukując najlepszych produktów, i to w konkurencyjnych cenach. Od początku wiedzieliśmy, że oprócz jakości oferty istotna jest jakość obsługi, dlatego do współpracy zapraszaliśmy ludzi z ogromną pasją i chętnych do poszerzania wiedzy i dzielenia się nią. Nasi pracownicy są skarbnicą wiedzy dotyczącej akcesoriów, karm, a także potrzeb zwierzaków domowych – nie tylko tych najbardziej popularnych, czyli psów i kotów, ale także zwierząt egzotycznych. Dużą część naszego portfolio zajmują produkty akwarystyczne, terrarystyczne, a także związane z hodowlą ptaków, królików oraz gryzoni.
W 2009 roku nasza oferta poszerzyła się jeszcze bardziej – do i tak ogromnego zasobu dołączyły akcesoria wędkarskie. W kolejnych latach otwieraliśmy następne punkty sprzedażowe – w Piasecznie, w Warszawie przy ulicach Kleszczowej i Dereniowej. Wiedzieliśmy, że obrana przez nas droga, bazująca na wysokiej jakości produktach i wspaniałej, doskonale wykwalifikowanej obsłudze, jest słuszna, ponieważ naszych Klientów sukcesywnie przybywało, a serdeczny dialog, który z nimi prowadziliśmy, dodawał nam skrzydeł i wskazywał kierunek.
Dziś, po wielu typowych dla gospodarki perturbacjach oraz przeobrażeniach naszej branży, skupieni jesteśmy na prowadzeniu dwóch sklepów – niewielkiego powierzchniowo, lecz wielkiego sercem punktu przy pruszkowskiej stacji WKD, oraz ogromnego, oferującego niezwykle bogaty asortyment punktu, od którego zaczynaliśmy naszą przygodę – przy ulicy Helenowskiej w Pruszkowie. Nasz dział akwarystyczny przy Helenowskiej jest największym tego typu punktem po zachodniej stronie aglomeracji warszawskiej. Wciąż rozwijamy to miejsce – słuchamy naszych Klientów, uczestniczymy w targach, spotkaniach, wyszukujemy nowe, optymalnie zbilansowane karmy, najwyższej jakości akcesoria. Współpracujemy ze sprawdzonymi, etycznymi hodowcami, dzięki którym możemy zaoferować naszym Klientom żywe zwierzęta – ryby, skorupiaki, kanarki, papugi, króliki i rozmaite gryzonie. Na specjalne zamówienie sprowadzamy mniej popularne gatunki, zawsze dbając o stronę formalną i etykę.
Naszą siłą są wiedza, wiarygodność i zaangażowanie – dzięki nim nawiązujemy trwałe, serdeczne relacje z naszymi Klientami, którzy wracają do nas, bo wiedzą, że zawsze zostaną wysłuchani, a nasza niezastąpiona kadra pomoże im w dokonaniu najwłaściwszego wyboru. A najwłaściwsze wybory są fundamentem dbania o tych, których kochamy – o naszych pupili.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas i zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że nasza pasja połączona z szeroką merytoryczną wiedzą jest najlepszą rekomendacją.